Center za psihoterapijo Maribor
Center za psihoterapijo Maribor (CPMB) :: Čufarjeva cesta 5, 2000 Maribor :: http://www.cpmb.si :: info@cpmb.si :: Telefon: 02/620 78 37 :: Mobilni telefon: 031 770 962
slovensko English Deutsch
Seznam aktivnih sodelavcev
Sever  Damijan, Bak. Psihoterapevtske znanosti Direktor zavoda
Damijan Sever, mag. psihoterapevtske znanosti

Psihoterapevt Psihoanalitične smeri (ECPP)
Psihoanaliza

Gsm: 031 770 962
E-mail: damijan.sever@cpmb.si
Mateja Hajšek,Bak. Psihoterapevtske znanosti Mateja Hajšek Semrajc, Bak. psihoterapevtske znanosti
Psihoterapevtka Psihoanalitične smeri (ECPP)
Psihoanaliza

Gsm: 031 366 106
E-mail: mateja.hajsek.semrajc@cpmb.si
Psihoterapije izvaja tudi v nemškem jeziku.
Šramel Štefanija, Bak. psihoterapevtske znanosti Šramel Štefanija, Bak. psihoterapevtske znanosti
Psihoterapevtka Psihoanalitične smeri (ECPP)
Psihoanaliza

Gsm: 031 423 410
E-mail: stefica.sramel@cpmb.si
Milena Jelen, specializantka psihoterapije Milena Jelen
Psihoterapevtka Psihoanalitične smeri (ECPP)
Psihoanaliza

Gsm: 041 466 563
E-mail: milena.jelen@cpmb.si



SEZNAM ZUNANJIH SODELAVCEV

Urška Križman, Specializantka psihoanalitične psihoterapije Urška Križman
Specializantka Psihoanalitične psihoterapije
Specializantka Psihoanalitične psihoterapije za otroke in mladostnike
Psihoanaliza

Gsm: 040 727 132
E-mail: urska.mia.krizman5@gmail.com
Psihoterapije izvaja tudi v nemškem jeziku.
Jerneja Lisjak, Specializantka psihoterapije Nuša Tojnko
dipl.psih. (UN), specializantka psihoterapije
Psihoanaliza

Gsm: 031 510 342
E-mail: nusa.tojnko@gmail.com
Jerneja Lisjak, Specializantka psihoterapije Jerneja Lisjak
Specializantka psihoterapije
Transakcijska analiza

Gsm: 041 259 538
E-mail: jerneja.lisjak@gmail.com
Silvana Kokol Silvana Kokol
Specializantka Psihoanalitične psihoterapije
Psihoanaliza

Gsm: 031 783 579
E-mail: silvana.kokol@gmail.com
Metka Perko
Specializantka Psihoanalitične psihoterapije
Psihoanaliza

Gsm: 041 279 195
E-mail: metka.perko@gmail.com
Suzana Vadnu
univ. dipl. psihologinja, slo. dipl. iz psihoterapije
Psihoterapevtka Integrativne terapije (Petzold)

Gsm: 051 324 258
E-mail: vadnu.suzana@gmail.com